τι τον χαλασε

Το Χρονοντούλαπο

Συγγραφέας τι τον χαλασε

Δευ, 06 Φεβ 2017 8:15 pm
Φατσοβιβλίο  Τουίταρε  μοιράσου το...  
  Δημοσίευσηlink παραπομπής 

georgiamar
Ψαρούκλα
Ψαρούκλα

Feb 06, 2017
2

Καλησπερα ειμαι μια πολυ ωραια κοπελα και πριν πεντε μηνες χωρισα με το αγορι μου λογω αποστασης. Μετα απ καιρο μεσω κοινηςς παρεας γνωριζω ενα παιδι που κατα τυχη ενα βραδυ φιληθηκαμε.Εκεινο το βραδυ τον ρωτησα αν εχει κοπελα μου ειπε οχι , δεν με ενοιαξε γιατι νομιζα οτι θα ταν της μια βραδιας.Την επομενη μερα μου στελνει μηνυμα οτι θελει να με δει και να γνωριστουμε .Με τα πολλα βγαινουμε περναμε τελεια , ημασταν ενθουσιασμενοι και οι 2 και φαινοταν.Τον ξαναρωτησα αν εχει κοπελα κ μου ειπε παλι οχι.Μολις παω σπιτι μου στελνει ενα κατεβατο και μου λεει οτι περναει τελεια μαζι μου και του αρεσω πολυ και εχει κοπελα αλλα θα χωριζε ετσι και αλλιως γιατι του χε τελειωσει του ειπα αμα δεν χωρισει δεν μπορουυμε να μιλαμε .χωριζει με τα πολλα και ολα ηταν τελεια μου ελεγε οτι ηταν ερωτευμενος μιλαγαμεε ολη μερα μου ελεγε ολα αυτα που ηθελα να ακουσω.Βγαιναμε με τους φιλους του ηθελε να με γνωρισει με τον αδερφο του σαν να ειχαμε σχεση.Αυτο κρατησε 2 μηνες απ το πουθενα αργουσε να μου απαντησει δεν μου απανταγε στο μηνυματα ουτε στα τηλ και οταν τον ρωταγα αν δεν θελει να ξαμ=ναμιλησουμε η αν εχει γινει κατι μου λεγε πως οχι και μια μερα που του στειλα να μην το κουραζομαι μου ειπε οτι περναει πολυ ωραια μαζι μου και αλλα γινομαι πιεστικη και τον πριζω. Και ολα αυτα εγω που ειμαι ακριβως το αντιθετο ,κι αν οντως το ενοιωσε δεν μπορουσε να μου τοπει οταν ρωταγα? πως του γυρισε το ματι ξαφνικα ?? ΤΙ επαθε δεν ειμαι ανθρωπος που πριζει ισα ισα εχω πολυ χιουμορ και ειμαι ανεκτικος ανθρωπος

Κυρ, 12 Φεβ 2017 1:15 am

e3iswsi
Γκουρού
Γκουρού

May 07, 2009
1671
Τόπος: βιβλίο μαθηματικών

Συγνώμη που θα σου το πω έτσι, αλλά στα 22 σου χρόνια όφειλες να έχεις μάθει να αναγνωρίζεις τους φαφλατάδες και να μην καταπίνεις αμάσητο κάθε ψέμα που σου λένε μέσα στα μούτρα σου!

Να υποθέσω ότι και στις εκλογές, με την ίδια ευκολία, κατάπιες αμάσητα και τα ψέματα του ΣΥΡΙΖΑ;

(Όχι, δεν είναι καθόλου άσχετα αυτά τα δύο μεταξύ τους. Και η πολιτική και οι σχέσεις λειτουργούν ακριβώς με τον ίδιο τρόπο)

Κυρ, 12 Φεβ 2017 11:40 am

georgiamar
Ψαρούκλα
Ψαρούκλα

Feb 06, 2017
2

αχαχαχαχ οντως τοσο ευκολα ψηφισα και συριζα

Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες (ώρα Ελλάδας)

Μετάβαση στη:  

Πρόσφατες συζητήσεις - topics