αισθήματα για τον Η/Υ

Ψυχολογία - Ανθρώπινες Σχέσεις

Συγγραφέας αισθήματα για τον Η/Υ

Δευ, 28 Ιαν 2008 5:33 am
Φατσοβιβλίο  Τουίταρε  μοιράσου το...  
  Δημοσίευσηlink παραπομπής 

danny
Γκουρού
Γκουρού

Nov 04, 2005
514
Τόπος: Αθηνα

είμαι τόσον καιρό στο site και μόλις συνειδητοποίησα ότι δεν έχω ανοίξει περισσότερα θέματα από τα δάχτυλα το ενός χεριού μου. ντροπή και αίσχος δηλαδή.
παραθέτω το λοιπόν ένα θέμα που ακούω πολύ τελευταία.

το cybersex δεν είναι επιστημονική φαντασία αλλά μία πραγματικότητα που την ζει πολύς κόσμος γύρω μας.
άλλοι το κατακρίνουν άλλοι το δέχονται σαν ανάγκη της εποχής που ζούμε και άλλοι το υποστηρίζουν καθώς μέσω site γνωριμίας βρήκαν τον/ την σύντροφο της ζωής τους.
παράλληλα τσέκαρα και σε άλλα forums να συζητάτε το κατά πόσο το o έρωτας μέσω διαδικτύου είναι απιστία στον/ στην σύντροφο.
Rolling Eyes

δείτε και αυτό, είναι κομμάτι άσχετο και δεν ασπάζομαι το περιεχόμενο αλλά ο τυπάς τα λέει γουστόζικα. Roll Eyes

http://anipsi.blogspot.com/2007/07/cybersex.html

Δευ, 28 Ιαν 2008 5:43 pm

pixie
Μεγάλο μολύβι
Μεγάλο μολύβι

Oct 18, 2005
198

gia na kaneis cybersex prepei na xeis kairo na kaneis sex....
den einai gia mas tous neous k oraious,
etsi danny? Smile

Δευ, 28 Ιαν 2008 9:25 pm

anemos
Γκουρού
Γκουρού

Nov 19, 2007
403

Διακρίνω μια ειρωνία στο σχόλιό σου Pixie...Πειραζεις τον danny ή μήπως είναι αυτοσαρκασμός..? [πλάκα κάνω, έτσι;] Είδες ο danny δηλώνει υπεύθυνα "δεν ασπάζομαι το περιεχόμενο" αλλά τη ψάχνει τη δουλειά.

Λοιπόν, εμένα ο τύπος με έπεισε! Δε μου χε περάσει ποτέ από το νου και το θεωρούσα τελείως ηλίθιο μέχρι στιγμής. Τα επιχειρήματά του είναι πολύ δυνατά - έχει κανείς κανένα Link? [να δω τώρα ποιος θα απαντήσει χαχα]

Τρι, 29 Ιαν 2008 4:30 am

danny
Γκουρού
Γκουρού

Nov 04, 2005
514
Τόπος: Αθηνα

Δεν ξέρω τι κάνει η Pixie και ποιον ειρωνεύεται αλλά άμα την πιάσω στα χέρια μου... (όχι δεν βαράω γυναίκες).

χαχαχαχαχα

και εγώ πιστεύω όπως λέει και ο τυπάς πως το να κάνεις cybersex δεν σημαίνει και πως δεν έχεις κοπέλα, σύζυγο ή τις φάσεις σου. Είναι κάτι που μάλλον ικανοποιεί άλλες ανάγκες σου. και λόγο του απρόσωπου και της οθόνης είναι και ακίνδυνο. ότι πρέπει για ανασφαλείς και για άτομα που έχουν κάποιες πιο ιδιαίτερες φαντασιώσεις και θέλουν να τις μοιραστούν αλλά φοβούνται να τις πραγματοποιήσουν.

Τρι, 29 Ιαν 2008 7:56 am

King_Of_Cats
Γκουρού
Γκουρού

May 01, 2007
503
Τόπος: Larnaca, Cyprus

Ειναι σαν καποιος να βλεπει τσοντα στον υπολογιστη. Απλα, αλληλεπιδρα μαζι με τον υπολογιστη... Poke Tounge

Τρι, 29 Ιαν 2008 2:57 pm

pixie
Μεγάλο μολύβι
Μεγάλο μολύβι

Oct 18, 2005
198

αλληλεπιδραση...

λοιπον, ειχα ακουσει για ενα συστημα που εκανε πιο ζωντανο το cybersex..
ηταν ενα εργαλειο διαφορετικο για τον αντρα κ τη γυναικα που εφαρμοζε στον Η/Υ και ενιωθε ο ενας τις δονησεις του αλλου... Τρελα πραγματα ετσι?

αλλα ειπαμε, αυτα δεν ειναι για μας...

Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες (ώρα Ελλάδας)

Μετάβαση στη:  

Πρόσφατες συζητήσεις - topics