Μαϊος!

Φοιτητική Ζωή

Συγγραφέας Μαϊος!

Τετ, 14 Μάϊ 2008 11:31 pm
Φατσοβιβλίο  Τουίταρε  μοιράσου το...  
  Δημοσίευσηlink παραπομπής 

JohNie
Μεγάλο μολύβι
Μεγάλο μολύβι

Feb 19, 2008
189
Τόπος: Larisa

Μπηκε κιολας ο Μαϊος, νιωθουμε ολοι μας (πιστευω) την "ανασα" της πολιτιστικης εβδομαδας κοντα. Καποιοι εχουν ιδη δροσιστει απο τα νερα της θαλασσας.Ο καιρος ειναι ιδανικος για ενα ποτακι στα beach bars ,που προσφατα ανοιξαν για να μας υποδεχτουν, πλαι στη θαλασσα. Οι καφετεριες βγαλαν εξω τραπεζακια , τα οποια ειναι ευρυχωρα ωστε να χωρανε τους καφεδες και φυσικα το ταβλι!

Με ολα τα παραπανω επιχειρηματα στο μυαλο μου με ποιασε η απορια:

Διαβαζει κανεις για την εξεταστικη ή "πασχεται" ολοι(οπως και εγω φυσικα Happy) απο το συνδρομο που λεγεται "καλοκαιριαση(προσπαθεις να διεκπερωσεις ολα τα παραπανω εντος λιγων ημερων)" ?

Πεμ, 15 Μάϊ 2008 9:38 am
Φατσοβιβλίο  Τουίταρε  μοιράσου το...  
  Δημοσίευσηlink παραπομπής 

estella
Μικρό Μολύβι
Μικρό Μολύβι

Dec 04, 2007
51

ΧΑ ΧΑ.. Αγαπητε Johnnie και εμεις βιωνουμε την ιδια κατασταση με σενα. Ο καιρος ειναι τελειος, εμεις ξεκινησαμε και τα μπανια στο περιπου (ενα καναμε και ηταν τοσο κρυα που απορω πως δεν παθαμε τιποτα! Παγος..Μην το επιχειρησετε για μπανιο ακομα αν δεν ειστε χειμερινοι κολυμβητες). Τα μυαλα στα καγκελα αλλα και χιλιες εργασιες να τρεχουν.. Αυτη εινα η καταρα μας. Λετε να αφησω την εργασια στον Danny και να παω για μπανιο? Big Ups Big Ups Ναι!Ναι!

(Αν μεχρι το Σαββατο δεν ακουσετε νεα μου, σημαινει πως ο Danny με δολοφονησε!)

Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες (ώρα Ελλάδας)

Μετάβαση στη:  

Πρόσφατες συζητήσεις - topics