πανεπιστημιακή ζωή

Φοιτητική Ζωή

Συγγραφέας πανεπιστημιακή ζωή

Δευ, 29 Οκτ 2007 6:33 pm
Φατσοβιβλίο  Τουίταρε  μοιράσου το...  
  Δημοσίευσηlink παραπομπής 

mystery_orange
Γκουρού
Γκουρού

Apr 25, 2006
608

Κοίτα μια καλή ιδέα είναι η δουλειά.Εγώ έβγαζα ένα καλό χαρτζιλίκι δουλεύοντας σε ένα μπαρ αλλά βασικά το μπαρ ήταν λίγο παρακμή(Ψέμματα ήταν Η ΠΑΡΑΚΜΗ) και ήταν λίγο ...εε... αμφιβόλου ηθικής που είχε ως αποτέλεσμα να μην είναι και το πιο ευχάριστο περιβάλλον.Για μένα τουλάχιστον οι αλλοι μα χαρά περνάγανε.

Τώρα άνοιξε ένα net cafe απέναντι από το σπίτι μου.Μάλλον θα βγάζω μόνο τα μισά από οτι στο μπαρ αλλά μου φάνηκε καλό παλικάρι αυτός που το χει, και είναι και δίπλα μου.Ασε που θα παίζω κιόλας.Wink

Τετ, 31 Οκτ 2007 1:25 am

pixie
Μεγάλο μολύβι
Μεγάλο μολύβι

Oct 18, 2005
198

na gkriniazoume den ofelei , alla re paidia gia poia dwrean milate?
to mono dwrean einai h sitish, pou de volevoun emena toualxiston oi ores k to fai de trogetai panta.
apo kei k pera, ektos twn vivliwn de vlepo kati allo.

an krino apo panepisthmia allou (px an emena thessaloniki) 8a eixa k polla parapano pragmata pou prosferoun.

eimaste se poli arxiko stadio.... vevaia edw pou eimai vlepo oti mazevo apo allou xrhmata (f8hnh sigkoinonia, f8hna pota....syxna kerasmena klp)

Τετ, 31 Οκτ 2007 12:16 pm

pocahontas
Έμπειρος
Έμπειρος

Apr 11, 2005
259

mystery_orange έγραψε:
Μαγείρεμα παίδες γλιτώνεις τα delivery που σου τρώνε πολλά και τρως και καλύτερα.

Εγώ έμαθα να κάνω και γαρίδες σαγανάκι!

Μ'αρεσεις παντως που ξεκινησες κι απο τα φτηνα φαγητα....... Poke Tounge Poke Tounge

Σαβ, 14 Νοέ 2009 2:21 pm

inertia
Ανεμοδαρμένος
Ανεμοδαρμένος

Dec 14, 2003
5093

pocahontas έγραψε:
mystery_orange έγραψε:
Μαγείρεμα παίδες γλιτώνεις τα delivery που σου τρώνε πολλά και τρως και καλύτερα.

Εγώ έμαθα να κάνω και γαρίδες σαγανάκι!

Μ'αρεσεις παντως που ξεκινησες κι απο τα φτηνα φαγητα....... Poke Tounge Poke Tounge
LOL! Poke Tounge Από barman --> Σεφ! total upgrade μπορώ να πω!!

Πάντως, ξανακοιτώντας μερικές σκέψεις του david, παρόλο που έχει περάσει καιρός... πολλές εξακολουθούν (δυστυχώς? | ευτυχώς? -- who knows..) να παραμένουν ...."διαχρονικές"... Πολλά πράγματα παραμένουν ίδια, είτε το θέλουμε είτε δεν περνά από τα χέρια μας... όσο κι αν το "περιτύλιγμα" αλλάξει, ή άλλο... Τι λέτε για αυτό? Roll Eyes

Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες (ώρα Ελλάδας)

Μετάβαση στη:  

Σχετικές συζητήσεις - topics

Θεματική Ενότητα Πληροφορίες Δημοσιεύθηκε
Δεν υπάρχουν νέες δημοσιεύσεις πώς θα θέλαμε να είναι η Πανεπιστημια...

από inertia
Συζήτηση: Φοιτητική Ζωή Απαντήσεις: 4

Τετ, 19 Οκτ 2005 3:39 am Τελευταίο Μήνυμα

Πρόσφατες συζητήσεις - topics