οικογενειακό πρόβλημα..

Ψυχολογία - Ανθρώπινες Σχέσεις

Συγγραφέας οικογενειακό πρόβλημα..

Δευ, 03 Αύγ 2009 6:04 pm
Φατσοβιβλίο  Τουίταρε  μοιράσου το...  
  Δημοσίευσηlink παραπομπής 

nemo2009
Ψαρούκλα
Ψαρούκλα

Aug 03, 2009
1

Επιασα τον πατερα μου να τραβαει video με το κινητο του την ιδια μου την ξαδέρφη.
Εχω συγκλονηστη παρα πολυ δεν ξερω τι να κάνω και που να μιλήσω.
Ηρθε μια μέρα η ξαδέρφη μου για καφε στο σπιτι μου και μετα απο λίγο ηρθε και ο πατερας μου πηγα να τους φτιαξω καφε και οταν γυρισα ειδα τον πατερα μου να τραβαει με το κινητο του video το εσώρουχο της ξαδεφη μου που εκεινει δεν ειχε παρει χαμπάρι τιποτα. Η μαμα μου εχει πεθάνει εδω και 9 χρόνια ζει μόνος του εδω και 3 μηνες τον φιλοξενουσα εγω αλλα βρήκε σπίτι και εφυγε. Τόσα χρόνια δεν ειχα παρει χαμπάρι τιποτα. Αποφασισα να του πάρω το κινητο και να δω τι αλλο ειχε μέσα, φοβήθηκα μηπως ειχε και εμένα. Ολλα τα Videakia του ειχαν την ξαδέρφη μου σε τετοιες στάσεις. Ειναι τρελλό αυτο δεν μπορουσα να φανταστω με τιποτα αυτο που ζουσα εκεινει την στιγμη. Δεν εχω μιληση σε κανεναν το μόνο που εκανα δεν ξερω αν ήταν καλη ιδεα αντεγραψα ολλα τα video στο κινητό μου.
Φοβάμαι να της το πω της ξαδερφη μου γιατι τον αγαπαει πολυ και θα τρελαθει αν μαθει κατι τετοιο.
Αν μπορει καποιος να με βοηθησει να μου πει την γνωμη του θα με ευχαριστουσε πολυ.

Δευ, 03 Αύγ 2009 8:31 pm

Legend-x
Γκουρού
Γκουρού

Aug 26, 2008
895
Τόπος: Ρόδος

Δεν πιστεύω πως πρέπει να γράφονται τέτοια πράγματα σε forum όπως αυτό ,συγνώμη που το λεώ αλλά εδώ δεν μπορώ να βοηθήσω Confused Confused Confused

Σαβ, 08 Αύγ 2009 9:32 am

fraoulitsa
Γκουρού
Γκουρού

Aug 22, 2008
1390

Αγαπητή φίλη,

Καταρχήν καλωσόρισες στην Κοινότητα μας. Σου αξίζει ένα μπράβο που βρήκες το θάρρος να παρουσιάσεις ένα τόσο ιδιαίτερο περιστατικό που σου συνέβη, όμως θεωρούμε πως το να το μοιραστείς μαζί μας σε ένα κατά βάση φοιτητικό forum δεν θα μπορέσει να σε βοηθήσει καθώς ένα τόσο λεπτό και ιδιαίτερο ζήτημα χρήζει τη γνώμη ειδικών.

Θα σου προτείναμε λοιπόν να απευθυνθείς στον Συμβουλευτικό Σταθμό, έναν σύλλογο από επαγγελματίες ειδικούς που θα μπορούν να σε συμβουλέψουν πώς να χειριστείς το θέμα.

Στον σύλλογο αυτόν μπορείς να απευθυνθείς στον κ. Παπάνη.

Μπορείς να επικοινωνήσεις μαζί του στο εξής email: sstpa ΣΤΟ aegean ΤΕΛΕΙΑ gr

Ελπίζουμε να βρεις απάντηση στο πρόβλημά σου και να βοηθηθείς. Ευχαριστούμε για την εμπιστοσύνη που μας έδειξες.

Με εκτίμηση,

Εκ μέρους της δραστηριότητας myAegean Πανεπιστημίου Αιγαίου

Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες (ώρα Ελλάδας)

Μετάβαση στη:  

Σχετικές συζητήσεις - topics

Θεματική Ενότητα Πληροφορίες Δημοσιεύθηκε
Αυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή ΕΚΤΑΚΤΟ: Πρόβλημα δικτυακής σύνδεσης ...

από inertia
Συζήτηση: Ανακοινώσεις & Κανονισμοί Forum Απαντήσεις: 0

Τρι, 12 Φεβ 2013 4:19 pm Τελευταίο Μήνυμα
Δεν υπάρχουν νέες δημοσιεύσεις Πρόβλημα VPN σύνδεσης! SOS!

από ForzaInter
Συζήτηση: Υπολογιστής, Πληροφορική, Internet Απαντήσεις: 6

Παρ, 19 Σεπ 2008 4:13 pm Τελευταίο Μήνυμα
Δεν υπάρχουν νέες δημοσιεύσεις πρόβλημα με ιδιωτικό μεταπτυχ. Δικηγό...

από Johnpan
Συζήτηση: Το Χρονοντούλαπο Απαντήσεις: 1

Τρι, 10 Ιούν 2008 7:50 pm Τελευταίο Μήνυμα
Αυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή Πρόβλημα με firefox

από ForzaInter
Συζήτηση: Το Χρονοντούλαπο Απαντήσεις: 8

Δευ, 02 Ιούν 2008 4:02 pm Τελευταίο Μήνυμα

Πρόσφατες συζητήσεις - topics