Πρωτοετής φοιτητής-φοιτήτρια στο τμήμα διοίκησης επιχειρήσεων

τμ. Διοίκησης Επιχειρήσεων

Συγγραφέας Πρωτοετής φοιτητής-φοιτήτρια στο τμήμα διοίκησης επιχειρήσεων

Πεμ, 28 Αύγ 2014 8:26 am
Φατσοβιβλίο  Τουίταρε  μοιράσου το...  
  Δημοσίευσηlink παραπομπής 

Giotaki
Ψαρούκλα
Ψαρούκλα

Jun 17, 2014
7

Καλησπέρα σας,μόλις σήμερα έμαθα οτί πέρασα στο πανεπιστήμιο αιγαίου και ειδικότερα στο τμήμα διοίκησης επιχειρήσεων.......Πως είναι το νησί κτλπα?Οσες περισσοτερες πληροφοριες τοσο το καλύτερο...!!! Happy Happy Happy

Τετ, 03 Σεπ 2014 4:43 pm

Zinkie
Ψαρούκλα
Ψαρούκλα

Sep 03, 2014
4

Καλησπερα κ εγω περασα φετος με το 10% βεβαια!θελω να μου πειτε αν υπαρχει εστια στην χιο κ σχετικα με τα μαθηματα αν ειναι υποχρεωτικα δλδ με παρουσιες κλπ

Τετ, 03 Σεπ 2014 5:23 pm

Alex_Argy
Μικρό Μολύβι
Μικρό Μολύβι

Dec 03, 2012
15

Καλησπέρα και καλή φοιτητική ζωή εύχομαι.
Εστία υπάρχει στη Χίο αλλα πρέπει να τηρείς κάποιες προυποθέσεις για να δικαιούσαι δωμάτιο. Όσο για τα μαθήματα δεν υπάρχει υποχρεωτική παρακολούθηση, αλλα όσο πιο πολύ πηγαίνεις τόσο το καλύτερο εννοείται. Μπορείς να βρείς πληροφορίες είτε επικοινωνώντας με τη γραμματεία του τμήτατος έιτε απο τη σελίδα του τμήματος στο facebook(https://www.facebook.com/groups/283922918385402/)!!

Τετ, 03 Σεπ 2014 5:28 pm

inertia
Ανεμοδαρμένος
Ανεμοδαρμένος

Dec 14, 2003
5096

Alex_Argy έγραψε:
Καλησπέρα και καλή φοιτητική ζωή εύχομαι.
Εστία υπάρχει στη Χίο αλλα πρέπει να τηρείς κάποιες προυποθέσεις για να δικαιούσαι δωμάτιο. Όσο για τα μαθήματα δεν υπάρχει υποχρεωτική παρακολούθηση, αλλα όσο πιο πολύ πηγαίνεις τόσο το καλύτερο εννοείται. Μπορείς να βρείς πληροφορίες είτε επικοινωνώντας με τη γραμματεία του τμήτατος έιτε απο τη σελίδα του τμήματος στο facebook(https://www.facebook.com/groups/283922918385402/)!!

Alex_Argy welcome back!!
Αν έχετε την καλοσύνη, επειδή δεν έχουν -και προφανώς δεν γίνεται να έχουν- όλοι fb, αν κάτι άλλο επίσης βοηθά ως ενημέρωση, μη λησμονείτε να ενημερώνετε στο forum! Είναι για όλους δυνητικά χρήσιμο!

Καλές σπουδές παίδες!
Cool

Τετ, 03 Σεπ 2014 10:19 pm

Zinkie
Ψαρούκλα
Ψαρούκλα

Sep 03, 2014
4

Ρωτησα για τα μαθηματα γιατι ειμαι απο πατρα κ λογω οικονομικων κ επειδη παραλληλα εργαζομαι μ ειναι δυσκολο ν ειμαι χιο.μπορω να παρακολουθω τα περισσοτερα μαθηματα απο πατρα.πιστευεις οτι ειναι δυνατον η δν θ περασω τπτ?ευχαριστω πολυ για το λινκ!

Τετ, 03 Σεπ 2014 10:57 pm

Andy12
Ψαρούκλα
Ψαρούκλα

Sep 03, 2014
2

Καλησπερα Giotaki !!!! Συγχαρητηρια για την επιτυχια σου και σου ευχομαι καλη φοιτητικη ζωη και καλες σπουδες!!!! Η Χιος εχει πολλα πραματα να κανεις!!! Αρχικα ειναι ζωντανο νησι: εχει καφετεριες , μπαρακια κτλ για διασκεδαση, εχει υπεροχες παραλιες (για το καλοκαιρι ειναι αυτες ), εχει κινηση και γενικα πιστευω οτι θα σου αρεσει πολυ!!!

Πεμ, 04 Σεπ 2014 11:12 am

Alex_Argy
Μικρό Μολύβι
Μικρό Μολύβι

Dec 03, 2012
15

Zinkie έγραψε:
Ρωτησα για τα μαθηματα γιατι ειμαι απο πατρα κ λογω οικονομικων κ επειδη παραλληλα εργαζομαι μ ειναι δυσκολο ν ειμαι χιο.μπορω να παρακολουθω τα περισσοτερα μαθηματα απο πατρα.πιστευεις οτι ειναι δυνατον η δν θ περασω τπτ?ευχαριστω πολυ για το λινκ!

Κοίτα αν κάποια είναι κοινά ίσως να γίνεται. Κάθε καθηγητής όμως κάνει με διαφορετικό τρόπο το μάθημα όποτε μπορεί και να μην οφελήσει. Δες όμως και τι θα κάνεις με τα βιβλία που θα επιλέξεις γιατί μπορείς να τα προμηθευτείς μόνο απο βιβλιοπωλεία της Χίου και πάντα η ύλη των σημειώσεων είναι απο κει. Όπως και να έχει αρκετοί καθηγητές έχουν ηλεκτρονικές σημειώσεις και ίσως βοηθηθείς απο αυτό.

Πεμ, 04 Σεπ 2014 4:12 pm

Zinkie
Ψαρούκλα
Ψαρούκλα

Sep 03, 2014
4

Ναι στα κοινα θα πηγαινω.ευχομαι να βρω σημειωσεις.να ρωτησω κατι ακομα το ονομα για ν βρμ τν ομαδα στο φεις ποιο ειναι?γτ δν μ τ εμφανιζει δυστυχς τ λινκ.

Πεμ, 04 Σεπ 2014 4:42 pm

Andy12
Ψαρούκλα
Ψαρούκλα

Sep 03, 2014
2

Giotaki έγραψε:
Καλησπέρα σας,μόλις σήμερα έμαθα οτί πέρασα στο πανεπιστήμιο αιγαίου και ειδικότερα στο τμήμα διοίκησης επιχειρήσεων.......Πως είναι το νησί κτλπα?Οσες περισσοτερες πληροφοριες τοσο το καλύτερο...!!! Happy Happy Happy

Καλησπερα Giotaki !!!! Συγχαρητηρια για την επιτυχια σου και σου ευχομαι καλη φοιτητικη ζωη και καλες σπουδες!!!! Η Χιος εχει πολλα πραματα να κανεις!!! Αρχικα ειναι ζωντανο νησι: εχει καφετεριες , μπαρακια κτλ για διασκεδαση, εχει υπεροχες παραλιες (για το καλοκαιρι ειναι αυτες ), εχει κινηση και γενικα πιστευω οτι θα σου αρεσει πολυ!!!

Πεμ, 04 Σεπ 2014 8:22 pm

Alex_Argy
Μικρό Μολύβι
Μικρό Μολύβι

Dec 03, 2012
15

Zinkie έγραψε:
Ναι στα κοινα θα πηγαινω.ευχομαι να βρω σημειωσεις.να ρωτησω κατι ακομα το ονομα για ν βρμ τν ομαδα στο φεις ποιο ειναι?γτ δν μ τ εμφανιζει δυστυχς τ λινκ.

ΤΔΕ - ΧΙΟΣ - ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΑΙΓΑΙΟΥ
Μπορέις αντίσοιχα να μου στείλεις το δικό σου fb στο mail μου, για να σε προσθέσω εγώ γιατί είναι κλειστή ομάδα.

Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες (ώρα Ελλάδας)

Μετάβαση στη:  

Σχετικές συζητήσεις - topics

Θεματική Ενότητα Πληροφορίες Δημοσιεύθηκε
Δεν υπάρχουν νέες δημοσιεύσεις Απορίες για το νησί και για το τμήμα ...

από FannieB
Συζήτηση: τμ. Μηχανικών Σχεδίασης Προϊόντων & Συστημάτων Απαντήσεις: 1

Τρι, 10 Απρ 2018 11:27 am Τελευταίο Μήνυμα
Δεν υπάρχουν νέες δημοσιεύσεις τΟΔΙΤ: πρωτοετείς στο νέο τμήμα του Π...

από inertia
Συζήτηση: τμ. Οικονομικής και Διοίκησης Τουρισμού Απαντήσεις: 0

Σαβ, 01 Ιούλ 2017 6:18 pm Τελευταίο Μήνυμα
Δεν υπάρχουν νέες δημοσιεύσεις ΧΙΟΣ: Ιδρύεται στο Πανεπιστήμιο Αιγαί...

από inertia
Συζήτηση: Το Πανεπιστήμιο Αιγαίου - Γενικά θέματα Απαντήσεις: 1

Σαβ, 11 Φεβ 2017 4:20 pm Τελευταίο Μήνυμα
Δεν υπάρχουν νέες δημοσιεύσεις Πρωτοετείς στο τμήμα στατιστικής και ...

από jimaws
Συζήτηση: τμ. Στατιστικής & Αναλογιστικών-Χρηματοοικονομικών Μαθηματικών Απαντήσεις: 7

Δευ, 29 Αύγ 2016 11:04 am Τελευταίο Μήνυμα
Δεν υπάρχουν νέες δημοσιεύσεις δηλωση μαθηματων - τμήμα ΜΠΕΣ

από maira
Συζήτηση: τμ. Μηχανικών Πληροφοριακών & Επικοινωνιακών Συστημάτων Απαντήσεις: 2

Παρ, 30 Οκτ 2015 12:38 pm Τελευταίο Μήνυμα

Πρόσφατες συζητήσεις - topics